RSS
środa, 30 października 2013
Niedawno pojawiła się najnowsza wersja gry Ninjago Energy Spear! Jeśli pamiętacie jeszcze część pierwszą, to z pewnością chętnie zagracie również w dwójkę!
Wybierzcie jednego z klockowych wojowników ninja i rozpocznijcie turniej na spinnery. Wśród postaci dostępnych do wyboru znajdziecie wszystkich czterech głównych bohaterów, czyli Jaya, Zanea, Colea oraz Kaia. Każdy z nich posiada swój własny wachlarz umiejętności.
Po dokonaniu wyboru postaci przechodzimy na arena i rozpoczynamy pierwszy pojedynek z wężonem. Najważniejsze jest wyrzucenie przeciwnika z areny. Zderzajcie się z nim tak długo, aż wyleci poza pole. Po każdej wygranej będziecie mogli podnieść jego umiejętności lub dokupić nowe bronie. Im dalej tym gra będzie trudniejsza, a pojedynki będziemy toczyli nie z jednym a z dwoma lub większą ilością przeciwników. Za wszelką cenę utrzymajcie się na polu i nie dajcie się pokonać!
10:42, romek512
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 21 stycznia 2013

Spinjitzu Smash

 

Przygotujcie się na kolejną, niesamowitą przygodę wraz z wojownikami Ninjago! Pod okiem mistrza przejdziecie trudny i wyczerpujący trening w sztukach walk, dzięki któremu zdobędziecie nowe umiejętności i nauczycie się nowych sztuczek oraz mocy Spinjitzu! Na początku gry wybieramy jednego z czterech dostępnych wojowników, następnie podążamy za wskazówkami mistrza i uczymy się wykonywać ruchy oraz zadawać ciosy. Krok po kroku prowadzimy pojedynki z coraz to silniejszymi przeciwnikami i staramy się wygrać każdą z tych potyczek.

 

Kliknij o obrazek aby zagrać w Spinjitzu Smash!

 

Tym razem mam przyjemność zaprezentować Wam grę z najnowszej serii która dopiero zaczęło pojawiać się w sklepach - Lego Chima. Niektórzy wierzą, że seria ta zdoła zastąpić niesamowicie popularne Lego Ninjago, jednak szybko się tego nie dowiemy.Tytułowa Chima to kraina zamieszkiwana od wieków przez antropomorficzne, humanoidalne postacie których plemiona jak to tej pory żyły ze sobą w przyjaźni i pokoju. Niestety nastał dzień, gdy jeden z barbarzyńców zdołał doprowadzić do wojny domowej pomiędzy poszczególnymi frakcjami - humanoidalnymi Lwami, Orłami, Gorylami, Rhino, Niedźwiedziami, Skunksami, Krukami, Wilkami oraz Krokodylami. Każda z tych frakcji toczy walkę o naturalny surowiec zwany Chi który pozwala swojemu posiadaczowi zarówno tworzyć jak i niszczyć.

 

Tyle tytułem wstępu. Przejdźmy zatem do samej gry. Speedorz to gra wyścigowa w której na początku mamy możliwość wybrania tylko jednej rasy. Gra została oparta na niesamowitym i dającym olbrzymie możliwości silniku Unity 3D, uświadczy nas więc piękna, w pełni trójwymiarowa grafika. Nasza postać natomiast weźmie udział w szybki i dynamicznym wyścigu przez wiele zróżnicowanych tras, która w miarę postępów odblokowujemy. Z prostego samouczka dowiecie się jak sterować naszym dziwacznym pojazdem. Pędzimy przed siebie starając się omijać przeszkody i wchodzić w ostre zakręty, co czasami przy większej prędkości może okazać się dość trudne. Zbieramy punkty w postaci najmniejszych klocków znanych z Lego i staramy się dojechać aż do finiszu. Zapraszam do gry!

 

Kliknij w obrazek aby zagrać w Lego Chima Speedorz!

 
1 , 2